Більшу частину із передбачених договором робіт підконтрольне підприємство не виконувало
Прокуратура Дніпропетровської області повідомила, що близько 15 млн грн збитків бюджету на обслуговуванні сміттєвого полігону завадала організована групу за участю посадовців комунального підприємства Дніпровської міськради, передає Хронікерс.
Серед підозрюваних — директор комунального підприємства, його заступник, головний бухгалтер та головний інженер, а також директор і головний бухгалтер підконтрольного товариства.
За даними слідства, у 2016 році комунальне підприємство Дніпровської міської ради уклало договір із підконтрольним приватним товариством на виконання робіт з утримання та обслуговування полігону твердих побутових відходів, розташованого за межами міста.
Йдеться про полігон площею понад 130 гектарів — єдине офіційне місце сортування та захоронення твердих побутових відходів у Дніпрі, від безперебійної роботи якого залежить функціонування системи поводження з відходами міста. Згідно з договором товариство мало забезпечувати експлуатацію полігону, зокрема здійснювати розрівнювання та ущільнення відходів, пересипання їх ґрунтом, утримання технологічних доріг та інші роботи з обслуговування об’єкта.
Однак більшу частину із передбачених договором робіт підконтрольне підприємство не виконувало. Роботи з експлуатації та обслуговування полігону виконувалися силами й ресурсами самого комунального підприємства міськради. Попри це підозрювані оформлювали та підписували акти про нібито виконані роботи.
Так, у період із липня 2024 року по січень 2026 року на рахунки підконтрольного підприємства безпідставно перераховано близько 15 млн грн.
- На Кіровоградщині посадовці незаконно видобували граніт: Збитки склали понад мільярд гривень
