Хронікерс

Інформаційний знак якості

На Кіровоградщині посадовці незаконно видобували граніт: Збитки склали понад мільярд гривень

Внаслідок проведення вибухових робіт було видобуто 375 тисяч кубометрів граніту

Департамент стратегічних розслідувань повідомив, що посадовці кар’єру спільно з представниками пов’язаних підприємств, попри відсутність спеціального дозволу на користування надрами, організували незаконний видобуток граніту на Сугокліївському родовищі, передає Хронікерс.

Двидобутку корисних копалин учасники схеми провели десять вибухових робіт, у результаті яких незаконно видобули понад 375 тисяч кубометрів граніту. Відтак збитки становили понад 1,2 млрд грн.

Крім того, встановлені факти легалізації майна, одержаного злочинним шляхом на понад 315 млн грн.

Нині одному з учасників злочинної схеми слідчі поліції повідомили про підозру за ч. 4 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин) Кримінального кодексу України.