За фактом аварії правоохоронці відкрили кримінальне провадження
21 червня близько 13:20 на автодорозі «Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий» у селі Городовичі Самбірського району сталася ДТП, внаслідок якої загинула літня водійка електромопеда. Поліцейські встановлюють обставини події.
Про це повідомляє Поліція Львівської області, передає «Хронікерс».
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення автомобіля Opel Vivaro, яким керувала 34-річна жителька Самбірського району, та електромопеда під керуванням 74-річної мешканки Самбірського району.
Внаслідок ДТП водійка електромопеда отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до реанімації, де незважаючи на зусилля медиків, померла.
За фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
- Через потрійну ДТП у Львівському районі двоє людей у важкому стані потрапили до лікарні
