Російська столиця пережила чергову атаку безпілотниками
Мер Москви Собянін повідомив про чергову масовану атаку БпЛА на російську столицю, передає Хронікерс.
Проте при цьому він зазначив, що більшість цілей збита, а ППО знешкодила 70 дронів. Але не забув додати, що спеціалісти екстрених служб працюють на місці падіння уламків.
Місцеві мешканці заявляють про вибохи в різних районах Москви та околицях міста, у російській столиці продовжуються серйозні проблеми з бензином.
- Сибіга прокоментував удари по Москві
