Хронікерс

Інформаційний знак якості

В Укренерго розповіли про стан вітчизняної енергосистеми на ранок 22 червня

В семи областях спостерігаються перебої з електрикою після нічних атак. Найгірша ситуація на Донеччині й Херсонщині

Про це інформує пресслужба Укренерго, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

За даними компанії, унаслідок російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури на ранок найскладнішою є ситуація у Донецькій та Херсонській областях.

“У вказаних регіонах найбільший обсяг нових знеструмлень через пошкоджене ворогом обладнання”, – розповіли в НЕК “Укренерго”.

Також після нічних та ранкових обстрілів є знеструмлені споживачі на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі.

В компанії наголошують – там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи.

“Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх знеструмлених абонентів”, – йдеться в повідомленні.