В семи областях спостерігаються перебої з електрикою після нічних атак. Найгірша ситуація на Донеччині й Херсонщині
Про це інформує пресслужба Укренерго, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
За даними компанії, унаслідок російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури на ранок найскладнішою є ситуація у Донецькій та Херсонській областях.
“У вказаних регіонах найбільший обсяг нових знеструмлень через пошкоджене ворогом обладнання”, – розповіли в НЕК “Укренерго”.
Також після нічних та ранкових обстрілів є знеструмлені споживачі на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі.
В компанії наголошують – там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи.
“Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх знеструмлених абонентів”, – йдеться в повідомленні.
- Україну вночі атакували 88 безпілотників та ракета
