Запоріжжя знову під атакою: ворог вдарив по стоянці вантажівок
Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
За словами посадовця, ворог вгатив по автостоянці у Запоріжжі.
“Горять вантажівки. Попередньо, без постраждалих”, – повідомив Федоров.

- Під удар росіян потрапили автозаправні станції в Сумах та Запоріжжі
