Хронікерс

Інформаційний знак якості

Під удар росіян потрапили автозаправні станції в Сумах та Запоріжжі

Російська армія завдала ударів по автозаправних станціях у двох обласних центрах вранці 25 червня

Про удар по Сумах повідомив виконувач обов’язків мера Артем Кобзар, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

За його даними, близько 06:00 зафіксували влучання дрона в одну з АЗС у Зарічному районі. Від удару виникла пожежа. Чи є постраждалі, наразі уточнюють.

Про атаку на АЗС у Запоріжжі написав голова Запорізької обладміністрації Іван Федоров. Він також опублікував фото наслідків.