Хронікерс

Інформаційний знак якості

У Львові судитимуть водія «Тесли», який, попри судову заборону, ганяв без прав та під наркотиками

Раніше чоловіка неодноразово притягували до адміністративної відповідальності

Прокурори Галицької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 40-річного львів’янина, який систематично кермував автівкою Tesla Cybertruck без водійського посвідчення, тікав від патрульних та їздив під дією наркотичних речовин.

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура, передає «Хронікерс».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

У прокуратурі розповідають, що раніше чоловіка неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за порушення, пов’язані водінням: штрафували та позбавляли водійського посвідчення.

«Останнє призначене судом покарання – штраф 40 800 грн та позбавлення права керувати усіма видами транспортних засобів на 5 років. Попри це, львів’янин продовжував свідомо ігнорувати заборони та сідати за кермо», – йдеться у повідомленні.

Відтак систематичне нехтування нормами закону призвело до відкриття кримінального провадження – львів’янину інкриміновано невиконання судового рішення, тобто умисне невиконання постанови суду, що набрала законної сили (ч. 1 ст. 382 КК України).

Обвинуваченому загрожує штраф від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до трьох років.