Поліцейські “Білого янгола” евакуювали 14 жителів прикордонної Білопільської громади
Про це інформує поліція Сумської області, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Цього разу правоохоронці евакуювали 14 жителів Білопільської громади, серед яких люди старшого віку, маломобільні громадяни та родина з малолітніми дітьми.
“Населені пункти громади щоденно потерпають від російських атак. Ворог застосовує ударні безпілотники, артилерію та інші засоби ураження, завдаючи руйнувань житловим будинкам і цивільній інфраструктурі. Через постійну небезпеку люди змушені залишати свої домівки та шукати прихисток у більш безпечних місцях”, – кажуть в поліції.
Серед евакуйованих — мешканці віком від 2 до 88 років. Також правоохоронці допомогли евакуювати маломобільного чоловіка та родину з двома малолітніми дітьми.
- “Білі янголи” вивезли з Краматорського району 27 людей, серед них – троє дітей
