За словами прем’єра країни, на окремих заходах саміту мають бути присутні ті самі представники, які братимуть участь у попередній спільній вечері союзників
Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш повідмоив, що уряд його країни не погодив участь президента Петра Павела у саміті НАТО, передає Хронікерс з посиланням на Укрінформ.
“Виникла певна, на мою думку, зайва і безглузда суперечка, яка постійно з’являється в медіапросторі — нібито з нашого боку є якась упертість або що ми щось забороняємо пану президенту. Ми це категорично відкидаємо, це неправда. Причини, які спонукали нас до такого складу делегації, є суто практичними”, – сказав він.
За словами прем’єра країни, на окремих заходах саміту мають бути присутні ті самі представники, які братимуть участь у попередній спільній вечері союзників.
