Для затримання озброєного чоловіка було введено спеціальну поліцейську операцію “Грім”
У Національній поліції повідомили, що на Хмельниччині затримали 26-річного чоловіка, який погрожував правоохоронцям зброєю, передає Хронікерс.
“Під час реагування на виклик працівники патрульної поліції прибули за вказаною адресою. На місці події до правоохоронців вийшов чоловік, одягнений у бронежилет та озброєний автоматичною зброєю. Він спрямував зброю в бік поліцейських і почав погрожувати”, – йдеться у повідомленні.
Для затримання озброєного чоловіка було введено спеціальну поліцейську операцію “Грім”.
“На місце виїхали спецпризначенці, перемовники, фахівці Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області на чолі з начальником Іваном Іщенком. Завдяки злагодженій роботі поліцейських зловмисника вдалося оперативно затримати. В рамках проведення операції ніхто не постраждав”, – йдеться у повідомленні.
- У Тернополі поліцейські затримали чоловіка, який зачинив у квартирі жінку і погрожував розправою
