Хронікерс

Гарячі українські новини

У ДПСУ розповіли історію прикордонника “Арчі”, який втративши домівку пішов захищати Україну (ВІДЕО)

Боєць бригади “Форпост” Артем “Арчі” виріс у нині окупованому Кураховому, яке зазнавало російських обстрілів ще з 2014 року 

У Держприкордонслужбі розповіли історію бійця бригади “Форпост” Артема на псевдо “Арчі”, який ще у 2019 році доєднався до Краматорського прикордонного загону та наразі дослужився до начальника прикордонної застави і бореться з російськими окупантами на Вовчанському напрямку, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Також у ДПСУ розповіли, що Артем виріс у нині окупованому Кураховому, яке зазнавало російських обстрілів ще з 2014 року.

“Ще до того будинок, в якому зростав Артем, був неодноразово пошкоджений російськими снарядами. Відео з наслідками одного з обстрілів прислала Артему мама. Снаряд розірвався прямо під вікнами дитячої кімнати та завдав шкоди усій квартирі. Потім знайомий закинув “Арчі” ще одне відео з інтернету, де будинок був ще більше розбитий. У п’ятиповерхівці зруйновані два верхні поверхи, вражені фасади, вікна”, -йдеться у повідомленні.

Крім того, до служби “Арчі” закінчив технікум, працював у автодорі та служив у поліції. За словами Артема, після окупації рідного міста росіянами він впізнав серед колаборантів багатьох людей, яких неодноразово привозив у відділок.

“Більшість із цих людей – з неблагополучних сімей. Я, коли працював у поліції, приїжджав неодноразово на виклики до них. Ми їх забирали і за крадіжки, і за розбої. Їх випускали за умовними термінами, і вони так жили. Вони постійно в кредитах. Мабуть, через це вони вирішили, що прийде росія та у них розпочнеться хороше життя. Але це не так”, – сказав він.

Під час повномасштабного вторгнення російських окупантів, підрозділ Артема став для нього як сім’я, в якій побратими стоять один за одного горою.

“Артем категорично спростовує ворожий наратив, що усіх новобранців українська влада одразу кидає “на м’ясо”. Заступник начальника застави каже, що нові бійці приходять до них уже після навчання. Потім їх постійно тренують і поступово залучають до бойових завдань. Перше відправляють на якісь логістичні, інженерні завдання разом з більш досвідченими побратимами, потім дивляться на моральний, фізичний стан і вже тоді направляють на передові позиції, або визначають інші завдання, до яких боєць має більший хист”, – йдеться у повідомленні.