Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Удар по “Охматдиту”: пошкоджені п’ять корпусів, триває евакуація

Внаслідок ракетного удару росіян по Києву 8 липня пошкоджені 5 корпусів дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”. Відбувається евакуація пацієнтів кількох відділень

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Ключове завдання – евакуація корпусу, який також постраждав, де були онкологія, травматологія, хірургія, онкогематологія. Ми поетапно вивозимо дітей в інші лікарні, оскільки в Охматдиті немає ні світла, ні кисню, ні водопостачання. Наше завдання – мінімізувати потенційні негативні наслідки для тих, хто перебував на лікуванні”, – розповів очільник МОЗу.

За словами Ляшка, внаслідок атаки постраждало 5 корпусів Охматдиту. Наразі відомо про 20 постраждалих, дані постійно оновлюються. Багато лікарів Охматдиту постраждали, однак продовжують працювати і надавати допомогу іншим.

Крім цього, як зауважив Ляшко, пошкоджено корпус Центру дитячої кардіохірургії, який розташований на території Охматдиту. У момент удару там тривали три операції на серці, і внаслідок вибуху пошкоджено вікна, сталося забруднення грудної порожнини пацієнтів. За словами Ляшка, зараз дітей намагаються врятувати в інших лікарнях.