Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

У Києві під час російської атаки на станціях метро ховалися 32 тисячі людей

Під час ранкової ракетної атаки росіян на столицю 32 тисяч людей укривалися на станціях метрополітену, у тому числі майже 2,2 тисячі дітей

Про це повідомляє пресслужба Київської МВА, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Сьогодні під час масованої ракетної атаки на Київ на станціях столичної підземки укривалися 32 000 людей, із яких 2 200 – діти”, – заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його інформацією, вночі під час повітряної тривоги на станціях метро перебували майже 4,5 тис. людей. Поворозник закликав киян не нехтувати сигналом повітряної тривоги та слідувати до найближчого укриття.

Посадовець нагадав, що всі 46 підземних станцій метро цілодобово працюють у режимі укриття і на вхід відчинені без винятків усі вестибюлі. Також під час повітряної тривоги там доступні санвузли, є фонтанчики з водою, у чергового персоналу можна отримати стільці та модульні лави.

У МВС наголосили, що під час перебування на станції як в укритті потрібно уважно слухати оголошення щодо роботи метрополітену, які транслюють чергові працівники.

Поворозник нагадав, що під час тривоги наземний громадський транспорт довозить пасажирів до найближчої зупинки, де пасажири мають перейти до укриття.