Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Ракетний удар по “Охматдиту”: бізнес-спільнота і благодійники включилися у допомогу постраждалим

Акт російської агресії по відношенню до дитячої лікарні нікого не залишив байдужим

Відомі бізнесмени, артисти, лідери суспільних думок висловили свою підтримку постраждалим внаслідок ракетного удару по «Охматдиту» і надають допомогу, передає Хронікерс.

Компанія «Київстар» виділила благодійну допомогу у розмірі 10 млн грн на відновлення лікарні. 

Фронтмен гурту “Океан Ельзи” В’ячеслав Вакарчук передав разом із музикантами на підтримку лікарні 100 тис. грн.

Команда Райффайзен Банку перераховує 3 000 000 грн Благодійному фонду «Охматдит – здорове дитинство».

Відомий волонтер Сергій Стерненко від свого магазину одягу перерахував 100 тис. грн на дрони в рамках акції «Час повертати борги».

Фонд «МХП Громаді» передав пацієнтам та лікарям дитячої лікарні воду, фрукти, снеки та засоби гігієни – те, що найбільше необхідно просто зараз.

Співвласник мереж EVA таVARUS Руслан Шостак також відреагував на терористичну атаку в соцмережах та зазначив, що бізнеси Лінія магазинів EVA та VARUS та Фонд також долучаються до підтримки.

Cпіввласник Rozetka Владислав Чечоткін заявив у коментарі Forbes, що ритейлер виділить кошти на відновлення зруйнованого специфічного медичного обладнання лікарні.

До допомоги медзакладу долучилися і десятки бізнесів іншого профілю, серед них ПриватБанк, “Добробут”, видавництво “АБАБАГАЛАМАГА”, інвестиційна група ICU фонду “Таблеточки” та інші.

Кожен з вас теж може допомогти постраждалим від варварської атаки на «Охматдит». Переказати кошти на рахунки Фонду “Охматдит” можна за цим посиланням