Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

“Бабусина хатка” запрошує до себе в гості двох людей

Благодійний фонд “МХП-Громаді” розігрує вікенд на двох у “Бабусиній хатці” на Черкащині. Це атмосферне місце в Ліплявому на Канівщині, яке перенесе в далеке дитинство в селі і подарує яскраві спогади про літо

Про це повідомляє Хронікерс із посиланням на пресслужбу благодійного фонду “МХП – Громаді”.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Бабусина хатка” – це проєкт зеленого туризму Анни Сухобрус, колишньої канівчанки, а нині жительки столиці, яка опікується старовинною 130-річною хатиною, яку вдалося відреставрувати і наповнити речами українського побуту. Тут можна знайти прадавню скриню, ікони, піч, рушники, глиняний посуд. В середині хатки – долівка, встелена соломою, каганець, лежанка, лава. Все, як у бабусі в селі. 

За словами Анни Сухобрус, цінність цього проєкту – не просто зберегти атмосферу українського села, а мати можливість доторкнутися до нашого національного побуту і відчути на дотик те, що оточувало нас у дитинстві. 

“Для мене з дитинства село – це простір свободи, де ти можеш робити все. Асоціація в мене з дитинством — це коли ти приходиш після канікул і всі однокласники розповідають про село, і я не могла зрозуміти, що ж такого там в цих селах. Тож мені завжди хотілося в село. Зараз маю можливість передати ті відчуття дитинства всім, хто теж любить наше українське село”, – підкреслює Анна Сухобрус.

Всі подробиці розіграшу – на сторінці “МХП-Громаді” в інстаграмі