Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Благодійний Фонд “МХП-Громаді” переміг у Національному конкурсі “Благодійна Україна”

Директор департаменту корпоративної соціальної відповідальності компанії МХП Павло Мороз розповів про проєкти, що спрямовані на підтримку військових та збереження української культурної спадщини

Про це Павло Мороз написав у своєму Фейсбуці, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Він, зокрема, розповів про проєкти, реалізація яких дозволила команді отримати минулого тижня два “Янголи добра” у Національному конкурсі “Благодійна Україна”

Так, перше місце – на Національному конкурсі “Благодійна Україна” команда компанії МХП отримала за системну підтримку військових, програму реінтеграції та реадаптації ветеранів та їхніх родин “МХП Поруч”.

Другу сходинку у номінації “Благодійність великого бізнесу” зайняла компанія “Нова пошта”, третє призове місце при лідерів поділили львівська Intellias та миколаївська PepsiCo Україна.

Як розповів Павло Мороз, минулих вихідних у Вінниці відбулися інклюзивні змагання зі стронгмену серед військових і ветеранів у Тернополі під назвою “Звитяга нескорених”. Вже 30 червня планується благодійний забіг у Вінниці, в якому теж бігтимуть військові й ветерани.

“Перше місце також і в нашого стратегічного партнера – Фонд “МХП-Громаді”, з яким ми вже декілька років поспіль ведемо системну соціальну роботу з метою збереження й відновлення української культурної спадщини”, – розповів Павло Мороз.

За його словами, проєкти реконструкції обʼєктів Національний музей народної архітектури та побуту України, Національний заповідник “Батьківщина Тараса Шевченка” тривають попри війну.

Також реалізовано ряд проєктів та заходів задля збереження 5 локальних музеїв Трипільської культури, видатних українців В. Стуса, В. Симоненка, М. Леонтовича, В. Чорновола.