Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На Закарпаття затримали псевдоблагодійників, які привласнювали зібрані на лікування дітей кошти (ФОТО, ВІДЕО)

Жителів Одещини та Полтавщини, які привласнювали кошти, зібрані на лікування тяжкохворих дітей, викрили на Закарпатті прикордонники

Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

«Фольксваген», яким їхали псевдоблагодійники, зупинили на контрольному посту, розташованому на околиці населеного пункту Теково.

На неодноразові вимоги прикордонників водій відмовився надати свій транспортний засіб для огляду, натомість, як підставу для безперешкодного проїзду через контрольні пости, пред’явив посвідчення комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. Таке ж посвідчення мав і пасажир. Як з’ясували згодом прикордонники, надані документи є повністю сфальшованими.

Під час подальшого огляду у вказаних чоловіків також виявили посвідчення про належність до одного із благодійних фондів, договір про надання волонтерських послуг, бланки актів вилучення грошових пожертв, наліпки благодійного фонду тощо. Виявилося, що «благодійники» займалися розповсюдженням по місцевих магазинах скриньок для збору коштів, а в подальшому 80% від зібраних коштів забирали собі, а решта 20%, за словами чоловіків, могли бути використанні для надання допомоги комусь із хворих.

Крім того, в телефоні одесита оперативники загону виявили переписку, у якій він висловлює сподівання на перемогу Росії у війні проти України.

Затриманих пережали правоохоронцям. Тривають заходи з ретельного вивчення усіх деталей виявлених правопорушень.