Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Через обстріл Херсону загинула жінка

Також під час ворожого удару у Херсоні було поранено 7 людей

Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив, що внаслідок ворожого обстрілу Херсону загинула одна жінка, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Через нещодавні російські обстріли Херсона постраждали восьмеро людей. На жаль, російська армія вбила 54-річну жінку. У центральній частині міста під удар ворога потрапили комунальники. 63-річна працівниця отримала вибухову травму та уламкове поранення ноги. У її колеги, 53-річної жінки, діагностували контузію, вибухову та черепно-мозкову травми”, – сказав він.

Також Прокудін повідомив, що у лікарні перебуває 54-річний чоловік з контузією. У Корабельному районі міста на подвірʼях власних осель постраждали двоє чоловіків. 

“У 80-річного потерпілого – контузія, уламкові поранення грудної клітини, руки, ноги, вибухова та черепно-мозкова травми. У херсонця, 65 років, діагностували контузію, вибуховою та черепно-мозкові травми“, – додав він.

Крім того, до лікарні з вибуховими травмами звернулися 52-річний чоловік та 56-річна жінка.