Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

У волинянина вилучили нелегальні електронні цигарки на понад 4 млн грн

Судитимуть мешканця Ковельщини, який організував нелегальний продаж електронних сигарет та компонентів до них без марок акцизного податку

Про це інформує пресслужба БЕБ, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Під час проведення слідчих дій встановлено, що чоловік налагодив реалізацію підакцизних товарів. Зокрема він продавав електронні сигарети та рідини до них через телеграм-канал.

Замовлення кінцевому споживачу відправляв поштою або доставляв особисто.

Детективи провели обшуки у помешканні фігуранта та автомобілі, яким транспортували контрафакт. Вилучено понад 4 тис. електронних сигарет, рідин до них, пристрої для електронних випаровувачів, готівку, мобільні телефони та автомобіль.

Орієнтовна вартість вилучених підакцизних товарів становить близько 2 млн грн.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України (незаконне придбання з метою збуту, зберігання, транспортування незаконно виготовлених підакцизних товарів та легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом).