Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Покровський напрямок найгарячіший на фронті, – Генштаб

На Харківщині окупанти продовжують атакувати в районі Глибокого

Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що за 13 червня на фронті відбулося 71 боєзіткнення, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Найгарячіше зараз на Покровському напрямку. По всій лінії фронту українські захисники стають на заваді спробам російських окупантів прорвати нашу оборону та завдають їм втрат. На Харківському напрямку ворог двічі безуспішно атакував підрозділи Сил оборони в районі Глибокого та західніше Тихого. На даний час триває боєзіткнення поблизу Вовчанська”, – йдеться у повідомлені.

Також за даними Генштабу, на Куп’янському напрямку Сили оборони відбили дві атаки окупантів. Ще два боєзіткнення тривають.

“На Покровському напрямку зараз найгарячіше. З початку доби окупанти здійснили вже 26 атакувальних дій на позиції наших військ в районах Новоолександрівки, Калинового, Новоселівки Першої, Євгенівки, Новопокровського, Межового та Невельського. Активно працює ворожа авіація. Сили оборони стримують натиск та відбили 16 ворожих штурмів, 10 боєзіткнень – ще продовжуються”, – йдеться у повідомлені.

На Лиманському напрямку ЗСУ відбили три атаки ворога. Тривають бої біля Греківки та Невського.