Хронікерс

Гарячі українські новини

Окупанти найбільш активні на Покровському та Харківському напрямках, – Генштаб

За даними Генштабу, за добу відбулося 54 бойових зіткнення

У Генеральному штабі ЗС України повідомили, що за 5 червня відбулося 54 бойових зіткнення, передає Хронікерс.

“Ворог продовжує наступальні дії – на цей час відбулося 54 бойових зіткнення. Найбільша активність противника – на Покровському напрямку та у Харківській області. Підрозділи Сил оборони мужньо стримують натиск окупантів та жорстко відповідають на їхні спроби просунутись вперед”, – йдеться у повідомлені.

Також у Генштабі повідомили, що на Харківському напрямку ворог завдає авіадури з території країни-окупанта. Окупанти за добу скинули п’ять керованих авіабомб у районі Охрімівки та одну на Вовчанськ. Сили оборони також відбили дві атаки у бік села Липці. Ще три боєзіткнення тривають у районі Вовчанська

“Особливо активний противник сьогодні на Покровському напрямку. Тут, в порівнянні із ранком, кількість боїв зросла більш ніж удвічі. На даний час відбулося 15 боєзіткнень. Сім з них ще тривають поблизу Новоолександрівки, Євгенівки, Новопокровського та Сокола. Біля останнього ворог концентрує зусилля – бій продовжується аж у чотирьох локаціях, окупанти також скинули дві авіабомби. Ще три авіаудари ворог завдав по районах Желанного, Карлівки і Новоселівки Першої”, – йдеться у повідомлені.