Росіяни у Маріупольському районі відкрили новий сезон підготовки мобілізованих
Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що окупанти перекидають техніку у бік Запоріжжя, передає Хронікерс.
“Переміщення військової техніки в бік Запоріжжя продовжилось. Вперше зафіксовано переміщення гаубиць “Мста-с”. Поява та збільшення тралів з військовою технікою можуть бути напряму пов’язані з ураженням залізничних поромів в Керчі, що змусило росіян задіяти резервний (поки автомобільних) шлях Ростов-фронт”, – сказав він.
Також Андрющенко додав, що ворог почав новий сезон підготовки мобілізованих на полігоні у Бабах-Тарамі.
“Нові мобілізовані зайшли на підготовку. Впереше за останні три тижні запрацював полігон в Бабах-Тарамі / Куліково. Як стрілкова зброя, так і ствольна артилерія. Новий сезон підготовки відкрито”, – додав він.