За словами речника ОТУВ “Харків”, Сили оборони готові до будь-яких дій ворога на всіх напрямках
Речник ОТУВ “Харків” Юрій Повх заявив, що Сили оборони не фіксують ворожої активності на Золочівському напрямку. Про це він сказав в ефірі телемарафону “Єдині новини”, передає Хронікерс.
“Військові оперують лише фактами. На даний час активних дій ворога на Золочівському напрямку немає. Але Сили оборони завжди напоготові і чекають будь-яких дій ворога на всіх напрямках”, – сказав він.
- Окупанти 2 червня вдарили по Харківщині: Постраждало двоє людей