У додаток “Резерв+” поки не планують добавляти розсилку повісток
Заступниця Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко заявила, що розсилати повістки через додаток “Резерв+” поки не планують. Про це вона сказала в ефірі телемарафону “Єдині новини”, передає Хронікерс.
“Наразі робота над таким функціоналом не ведеться. Тому що немає законодавчого рішення на будь-якому рівні. Тому повістки через застосунок “Резерв+” не розсилаються. І поки що не плануються”, – сказала вона.
- Понад 14 тисяч чоловіків за кордоном оновили дані у Резерв+, – Міноборони