Електронна черга запису працює у всіх ТЦК Хмельниччини – відтепер можна записатися онлайн та прийти на визначений час
Як пише Хронікерс, про це повідомили у службі зв’язків із громадськістю Хмельницького обласного ТЦК та СП.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
“Відтепер не треба стояти в черзі для виконання свого законного обов’язку, достатньо записатися онлайн та прийти на визначений час”, – йдеться в повідомленні
Записатися на прийом для оновлення даних можна за посиланням: https://q.mod.gov.ua/. Потрібно обрати військкомат, в якому особа перебуває на обліку або за місцем актуальної реєстрації. Далі – ввести персональні дані для запису, підтвердити номер телефону, отримати повідомлення з датою та часом візиту.
В Хмельницькому ОТЦК та СП наголошують, що наразі черга працює у тестовому режимі.
- Отримати дані із застосунку Резерв+ неможливо: Він надійно захищений, – Міноборони