Подія сталася ввечері 24 травня у Білій Церкві на Київщині. Троє підлітків розважались на залізничних коліях. Усі отримали травми різного ступеня тяжкості
Про це повідомляє пресслужба поліції, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Двоє дівчат перебували на даху вантажного вагону, який стояв на залізничній станції “Роток”. Згодом до них вирішив приєднатись 17-річний хлопець.
Хлопець почав вилазити на дах вагону, в цей момент його вдарило струмом та відкинуло на сусідню колію. У цей час по колії рухався потяг. Машиніст застосував екстрене гальмування, однак наїзду уникнути не вдалося. З ампутованою ногою та опіками шкіри його ушпиталили до лікарні.
Також в момент удару струмом вразило 13-річну дівчинку. Її також госпіталізували до лікарні з опіками передпліччя та кисті різного ступеню. Загрози життю дівчинки немає.
Слідчі поліції розпочали досудове розслідування (ч. 2 ст. 276 Кримінального кодексу України).
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/05/6651b7e0afee2293389028-768x1024.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/05/6651b7e1c2afc260601996-768x1024.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/05/6651b856785ef610807424-768x1024.jpg)
- на Житомирщині підліток видерся на дах потяга та отримав ураження струмом (ФОТО)