Хронікерс

Гарячі українські новини

Інтенсивність ворожих атак на Покровському напрямку збільшилась більш ніж втричі, – Генштаб

Кількість бойових зіткнень на фронті від початку доби збільшилася до 44. На Покровському напрямку інтенсивність ворожих атак зросла втричі

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

На Харківському напрямку ворог атакує із застосуванням керованих авіаційних бомб. Кількість боєзіткнень тут зросла до восьми. На даний час тривають бої в районі Вовчанська (тут окупанти використали шість КАБів) та Липців (чотири КАБи). На Куп’янському напрямку з початку доби зафіксовано шість бойових зіткнень. Два з них тривають поблизу Петропавлівки та Стельмахівки, – йдеться у зведенні.

Повідомляється також, що на Краматорському напрямку росіяни намагаються проводити штурмові дії за підтримки авіації, застосовують некеровані авіаційні ракети. Підрозділи Сил оборони дві ворожі атаки успішно відбили, одна ще триває в районі Кліщіївки.

Особливо активний противник сьогодні на Покровському напрямку. Тут інтенсивність ворожих атак збільшилась більш ніж утричі. На даний час зафіксовано 14 боєзіткнень. Шість з них ще тривають поблизу Калинового, Яснобродівки та Сокола. В районі Галицинівки окупанти застосували чотири КАБи, – повідомляють у Генштабі.

На Оріхівському напрямку зафіксовано дві ворожі атаки. Загарбники безуспішно намагалися прорвати оборону наших військ біля Роботиного та Новоандріївки. Одне боєзіткнення ще триває.

На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.