Хронікерс

Гарячі українські новини

Нардепи від партії Порошенка заблокували трибуну: Засідання Ради закрили

Фракція “Європейська солідарність” вимагає негайно винести на голосування законопроект про створення ТСК з питань фортифікацій

Депутати фракції “Європейська солідарність”  21 травня заблокували трибуну парламенту, вимагаючи негайного винесення на голосування законопроекту про створення ТСК з питань фортифікацій, передає Хронікерс з посиланням на “Європейську солідарність”.

“Ми взяли перерву на вимогу двох фракцій. Ми ставимо наступні питання – пів року тому в першому читанні було проголосовано законопроект про заборону московських попів. Цю позицію відстоювали депутати різних фракцій, і ми не розуміємо, чому це питання не виноситься в другому читанні в порядок денний. ТСК – це інструмент опозиції і ситуація з фортифікаціями та дронами важка. Тому ми вважаємо, що тут треба об’єднатися і застосувати парламентський контроль, щоб розібратися хто в уряді відповідає за фортифікації, як відбуваються закупівлі дронів і як вони поставляються в підрозділи”, – сказала співголова фракції Ірина Геращенко.