Хронікерс

Гарячі українські новини

Сирський розповів, де росіяни зосередили головний удар

Окупанти щоденно атакують позиції Сил оборони на Курахівському та Покровському напрямках

Головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський повідомив, що ворог зосередив свої сили на Покровському та Курахівському напрямках, передає Хронікерс.

“Саме тут зосереджені основні ударні сили ворога, який намагається прорвати оборону наших військ та, розвиваючи успіх, вийти до великих населених пунктів Курахове та Покровськ”, – сказав він.

Також Сирський додав, що ворог, маючи чисельну перевагу в особовому складі, озброєнні та військовій техніці, цілодобово атакує позиції Сил оборони.

“Наша задача в цих умовах – утримати займані рубежі та позиції, вогнем артилерії, ударними БПЛА та всіма засобами завдати максимальних втрат ворогу, виснажити його, тим самим зірвати ворожі плани і виграти час для формування та підготовки наших резервів”, – сказав він.

Крім того, головнокомандувач провів роботу з командирами підрозділів.

“Під час роботи з командирами бригад та їх підлеглими прийняв всі необхідні рішення щодо посилення оборони резервами, виділення додаткової кількості ракет, боєприпасів, засобів РЕБ та БПЛА. Впевнений, це допоможе нашим підрозділам успішно відбивати атаки противника та завдавати йому суттєвих втрат”, – сказав Сирський.