Хронікерс

Гарячі українські новини

Фронт та системи ППО: Зеленський провів чергове засідання Ставки

Ситуація на полі бою і питання захисту від ракетних атак були на порядку денному Ставки

У четвер, 2 травня, президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандуючого. Про йдеться у телеграм-каналі президента, передає Хронікерс.

“Заслухав великий звіт щодо ступеня готовності фортифікаційних рубежів у прикордонних регіонах та на напрямках активних бойових дій. Його представили Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і голова Державної служби спеціального транспорту Олександр Яковець”, – зазначив він.

Президент України заслухав доповідь головкома Олександра Сирського, який доповів про поточну ситуацію на фронті та організацію ротації підрозділів для відновлення. Вони обговорили темпи та потреби при комплектуванні нових бригад.

Також Зеленський додав, що: “Була доповідь міністра оборони Рустема Умєрова щодо графіків надходження зброї від партнерів у межах оприлюднених пакетів допомоги. Доручив ужити всіх можливих заходів для скорочення строків. Особливо це стосується постачання засобів ППО для захисту людських життів та енергетичної інфраструктури”

Крім того, президенту відзвітував міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін щодо поточних темпів виробництва дронів і засобів РЕБ та забезпечення ними фронту, а також засобів радіоелектронної боротьби для прикриття важливих об’єктів.

  • Зеленський провів Ставку: заслухав доповіді по фронту та обміну полоненими