Хронікерс

Гарячі українські новини

Фронт і захист міст: Зеленський провів чергове засідання Ставки

На порядку денному чергового засідання Ставки була низка важливих питань

У понеділок, 22 квітня, президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандуючого. Про йдеться у телеграм-каналі президента, передає Хронікерс.

“Найперше – фронт. Була доповідь Головкома Олександра Сирського. Окупаційна армія має завдання без огляду на власні втрати демонструвати хоч якісь перемоги до 9 травня. Тепер їх підганяють ще й позитивні рішення друзів України. Нашим воїнам складно, але надходження необхідної допомоги вирівняє ситуацію. Саме тому підтримка конкретною зброєю, яка є в наших партнерів, необхідна нам невідкладно”, – зазначив він.

Зеленський також додав, що обговорювалися питання власного виробництва.

“Доповідь міністра оборони Рустема Умєрова щодо контрактів із вітчизняними компаніями. Ми працюємо над новим форматом угод, який, з одного боку, не переобтяжуватиме військовий бюджет, а з іншого – гарантуватиме виробникам довготривалі зобов’язання держави”, – сказав президент.

Крім того президент на наступну Ставку дав доручення зібрати все, що відомо нашим розвідкам про наміри російських терористів нищити цивільну інфраструктуру, та підготувати всеохопний план подальших дій.