Хронікерс

Гарячі українські новини

Уряд дозволив окремим категоріям студентів виїзд за кордон

Студенти віком від 18 до 22 років зможуть в окремих випадках виїжджати за кордон

Міністр освіти та науки України Оксен Лісовий повідомив, що уряд ухвалив рішення дозволити студентам віком від 18 до 22 років, які вчаться на бакалавраті за денною формою (або ж на магістратурі медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування), виїзд за кордон. Про це Лісовий написав у фейсбуку, передає Хронікерс.

“Академічна мобільність – можливість для студентів тимчасово виїхати за кордон для навчання чи стажування, щоб здобути нові знання та досвід. Для університетів — це також спосіб зміцнити партнерства з іноземними закладами. Через воєнний стан у програмах академічної мобільності нині беруть участь лише дівчата. Тож сьогодні уряд ухвалив рішення, яке дозволить хлопцям також ставати учасниками цих програм – строком на один семестр”, – повідомив він.

Для перетину кордону з метою навчання на програмах академічної мобільності необхідно мати е-квиток студента, направлення від закладу освіти, засвідчену копію договору з іноземним університетом про прийняття на програму академічної мобільності, військово-довідковий документ від ТЦК. Жодних особливих дозволів МОН не видаватиме.