На вимогу батьків у Запоріжжі повертають оффлайн-навчання
Очільник Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що на вимогу батьків школярів та після консультацій з педагогами та правоохоронними органами, виконком Запорізької міської ради прийняв рішення про встановлення змішаного формату навчання в школах обласного центру, передає Хронікерс.
Наступний крок – затвердження цього рішення на Раді оборони, засідання якої відбудеться найближчими днями.
- у Сумах школи перевели на дистанційне навчання.