Хронікерс

Гарячі українські новини

Довідка про непридатність до служби за 5 тис. доларів: У Львові затримали лікаря-хірурга

У Львові затримали хірурга, який за 5 тис. доларів обіцяв військовозобов’язаному “білий” квиток

Про це інформує пресслужба поліції, передає Хронікерс.

Викрили протиправну діяльність медичного працівника оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області спільно зі слідчими обласної поліції.

Відповідно до розробленого плану лікар обіцяв військовозобов’язаному позитивне рішення військово-лікарської комісії щодо його непридатності до подальшого несення служби. Вартість такої послуги становила 5000 доларів.

У п’ятницю, 9 лютого, оперативники затримали лікаря-хірурга одного з обласних госпіталів одразу після одержання 5 тисяч доларів неправомірної вигоди. Кошти було вилучено, а на робочому місці проведено обшук.

Лікарю повідомлено підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває за процесуального керівництва Львівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.