Хронікерс

Гарячі українські новини

На кордоні з Угорщиною затримали 9 ухилянтів

На Закарпатті 9 осіб намагалися незаконно перетнути кордон, їх затримали прикордонники

Про це інформує пресслужба ДПСУ, передає Хронікерс.

Порушників зупинили на кордоні з Угорщиною прикордонники відділу “Вилок” Мукачівського загону. Спершу прикордонний наряд виявив поблизу кордону двох осіб – жителів Донеччини та Черкащини.

У ході подальших пошукових заходів, на околиці села Велика Паладь, прикордонники виявили ще сімох чоловіків, які спробували сховатися у лісосмузі. Своєї мети щодо незаконного перетину держрубежу затримані не приховували. Кожен з них ніс із собою сумки з речами першої потреби.

Щоб незаконно потрапити в ЄС четверо із затриманих приїхали на Закарпаття з Київщини, один із Полтавщини, один з Дніпропетровщини та ще один із Черкащини.

Наразі відомо, що усі затримані скористалися послугами переправників, яким мали заплатити від 500 до 4000 доларів США.

Для з’ясування усіх обставин та складання протоколів про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”, затриманих доставили до прикордонних підрозділів.

Наразі співробітники оперативно-розшукових підрозділів Мукачівського загону встановлюють коло, осіб причетних до організації незаконних подорожей чоловіків за кордон.