Жителі Івано-Франківської, Запорізької та Сумської областей заплатили чернівчанину по 6 тисяч євро, і той за допомогою мобільного зв’язку надавав їм вказівки про час та напрямки руху
Про це інформує пресслужба ДПСУ, передає Хронікерс.
На Буковині оперативні співробітники Чернівецького прикордонного загону практично в режимі 24/7 обробляють і аналізують величезні обсяги інформації, з метою виявлення та припинення порушень.
Реалізуючи одну з таких інформацій, прикордонники заздалегідь спланували затримання трьох чоловіків, які намагались в пішому порядку потрапити до Румунії, оминувши прикордонний контроль.
Побачивши прикордонників, порушники спробували втекти, однак були затримані, не діставшись до омріяного закордону буквально пари сотень метрів.
Правоохоронці встановили, що жителі Івано-Франківської, Запорізької та Сумської областей заплатили чернівчанину по 6 тисяч євро, і той за допомогою мобільного зв’язку надавав їм вказівки про час та напрямки руху.
Особу головного організатора встановлено. Триває його пошук. Стосовно затриманих порушників складені матеріали про адміністративні правопорушення.
- Групу нелегалів у рясах поводир за 12 тисяч доларів переправив човном до українського села, запевнивши, що привіз їх до Молдови