Міська влада Харкова змінила систему оповіщення населення про загрозу з повітря
Депутати Харківської міської ради ухвалили рішення про створення диференційованої системи оповіщення про повітряну тривогу. Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов, передає Хронікерс.
“Тож вже з цього року сирена вмикатиметься тільки у випадку небезпеки безпосередньо для міста, а не для всієї області. Це не лише полегшить роботу всім службам, а й дозволить набагато ефективніше працювати нашому бізнесу”, – зазначив Терехов.
Проєкт буде втілений в рамках створення єдиного муніципального ситуаційного центру, технічне оснащення якого профінансують міжнародні партнери.
- вночі 23 січня росіяни обстріляли Харків: поранено дітей, горить газопровід.