Хронікерс

Гарячі українські новини

Понад $80 мільярдів військової допомоги виділила Україні коаліція “Рамштайн”

Контактна група з питань оборони України “Рамштайн” виділила загалом понад $80 мільярдів військової допомоги Україні

Про це під час брифінгу заявив речник Пентагону генерал Патрік Райдер, передає Хронікерс.

“Контактна група продовжує колективні зусилля для міжнародної військової підтримки України, яка надалі захищається від неспровокованої агресивної війни РФ. Загалом ця коаліція виділила понад $80 млрд на допомогу Україні у сфері безпеки, і важлива робота продовжується”, – сказав військовий.

Райдер додав, що постійна нестача фінансування з боку Конгресу США змушує призупинити надання Україні додаткового озброєння.

“Це заважає нам задовольняти найнагальніші бойові потреби України, такі як артилерійські снаряди, протитанкові засоби, протиповітряну оборону. Крім того, без додаткового фінансування ми не можемо надавати системи та обладнання для задоволення середньострокових та довгострокових потреб, а також допомагати їм підтримувати системи, які ми вже надали їм раніше”, – зазначив представник Пентагону.

Представник Пентагону також наголосив, що Сполучені Штати попри відсутність рішення про подальшу підтримку України з боку Конгресу, продовжують об’єднувати зусилля союзників та партнерів, аби знайти можливості для допомоги ЗСУ.