Хронікерс

Гарячі українські новини

Кабмін внесе на розгляд РНБО питання заборонити транспортне сполучення з Росією на 50 років

Проти транспортної галузі Росії планують запровадити секторальні санкції

Кабінет міністрів України винесе на розгляд РНБО постанову “Про внесення пропозицій щодо застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до транспортного сектору російської федерації”, передає Хронікерс з посиланням на сайт уряду.

Пропонується, зокрема, на 50 років заборонити  здійснення прямого повітряного сполучення з Україною, а також використання повітряного простору України для всіх видів прямих і транзитних польотів повітряних суден, власниками (експлуатантами) яких є юридичні особи — резиденти рф.

Те ж саме стосується заборони в’їзду в Україну автотранспортних засобів (автобусів, вантажних автомобілів з причепами та напівпричепами або без них), зареєстрованих на території рф. В документі міститься заборона для суден і заборона ввезення на митну територію України в усіх митних режимах залізничного рухомого складу (вагонів усіх видів, локомотивів, моторейкового транспорту) для осіб, пов’язаних з державою-агресором, а також залізничного рухомого складу, що зареєстрований/взятий на облік за залізничною адміністрацією рф.