Хронікерс

Гарячі українські новини

Зеленський зустрівся з Остіном і обговорив деталі майбутнього “Рамштайну”

Український президент провів у Києві зустріч з главою Пентагону

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони СШАЛлойдом Остіном. До складу американської делегації увійшов також командувач Європейського командування Збройних сил США та верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО у Європі Крістофер Каволі. Про це повідомляє Офіс президента, передає Хронікерс.

Зеленський відзначив важливість візиту американської делегації напередодні чергового засідання у форматі “Рамштайн”, результати якого мають посилити позиції України на полі бою. У цьому зв’язку він докладно поінформував про актуальну ситуацію на фронті, стратегічні цілі та першочергові потреби Сил оборони України. Було наголошено на нагальності продовження безперервного постачання союзниками всього необхідного озброєння та снарядів.

“Дуже важливо, що нам вдалося досягти прогресу у встановленні контролю над Чорним морем, а також забезпечити роботу альтернативного гуманітарного маршруту. Це дає Україні змогу залишатися гарантом глобальної продовольчої безпеки”, – зазначив Зеленський.