Хронікерс

Гарячі українські новини

Данілов занепокоєний розмовами деяких союзників про переговори з росіянами

Секретар РНБО закликав Захід продовжувати підтримку Україну у найближчі роки

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що фінансове та соціально-економічне виживання України у 2024-2025 роках потребує міжнародної та внутрішньої мобілізації. Про це повідомляє офіційний сайт РНБО, передає Хронікерс.

“Кремль не збирається відмовлятися від цієї мети, готується до тривалої війни. Росія змогла адаптуватися й постійно вливає кошти в оборонну сферу. Росія виявилась стійкішою до західних санкцій, ніж очікувалось. Економіка країни все більше переходить на військові рейки. Можлива тотальна мобілізація після президентських виборів 2024 року”, – зазначив він.

При цьому секретар РНБО зазначив, що деякі країни Заходу починають розмови про переговори з путіним.

“Україна занепокоєна тим, що серед окремих партнерів активізувалися дискусії з приводу необхідності проведення перемовин, консультацій, зустрічей з росіянами щодо обговорення проблематики війни в Україні, припинення вогню і т.д. Все це від рудиментного страху перед росією. Боятися її не слід, що довела Україна. Натомість з боку демократичного світу потрібна «жорстка відповідь», оскільки рф розуміє тільки мову сили”, – сказав Данілов.