Хронікерс

Гарячі українські новини

Зеленський доручив Генштабу вирішити питання з тривалими тривогами через зліт носіїв “Кинджалів”

Під час засідання Ставки президент України дав доручення військовим щодо тривог через зліт МіГ-31К

Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 17 листопада, провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандуючого, під час якого порушення тривалих тривог в Україні через зліт МіГ-31К. Про це Зеленський написав у телеграм-каналі, передає Хронікерс.

“Окремо доручив міністерству оборони, Генштабу та Кабміну запропонувати рішення, щоб вильоти носіїв “Кинджалів” не паралізували країну на години”, – зазначив він.

Крім того, під час Ставки була заслухана доповідь міністра оборони Умєрова про потреби українських воїнів у техніці, ракетах, боєприпасах, обладнанні та послугах – в усьому необхідному для подальшої деокупації України.

“Реалізація поточних контрактів. Контрактування на наступний рік як із вітчизняним ОПК, так і з закордонними постачальниками. Систематизація очікуваної міжнародної технічної допомоги. Доповідь міністра стратегпрому Камишіна щодо нарощування обсягів виробництва на підприємствах вітчизняного ОПК. А також поточний стан і перспективи нашої багаторічної ракетної програми, ухваленої ще у 2021 році”, – написав Зеленський.