Хронікерс

Гарячі українські новини

Рада пропонує ухвалити закон про обов’язкове працевлаштування ветеранів війни на підприємствах

Підприємствам визначать норми прийому на роботу ветеранів

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає встановлення нормативу робочих місць для підприємств, установ, організацій, у тому числі фізичних осіб, які використовують найману працю. Про це йдеться на сайті парламенту, передає Хронікерс.

Мова йде про законопроект “Про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо гарантій працевлаштування ветеранів війни”.

Для підприємств, установ, організацій, у тому числі фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив робочих місць для працевлаштування ветеранів війни у розмірі 2 відсотки середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, – у кількості одного робочого місця.

При розрахунках кількість робочих місць округлюється до цілого значення. Виконанням нормативу робочих місць у кількості, визначеній згідно з частиною першою цієї статті, вважається працевлаштування підприємством, установою, організацією, у тому числі фізичною особою, яка використовує найману працю, ветеранів війни, для яких це місце роботи є основним.