Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Ірину Фаріон звільнено з Львівської політехніки

Національний університет “Львівська політехніка” звільнив мовознавицю, колишню народну депутатку від ВО “Свобода” Ірину Фаріон з займаної посади за аморальний вчинок

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає Хронікерс.

Зазначається, що згідно з наказом ректора “Львівської політехніки”, Фаріон звільнена з 16 листопада за порушення ст. 41 Кодексу законів про працю (вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням цієї роботи).

Звільнення скандальної мовознавиці прокоментував і міністр освіти Оксен Лісовий.

“Львівська політехніка звільнила Фаріон. Відповідний наказ уже підписано ректором… Позиція міністерства незмінна – людям, які не поділяють цінності гідності та не відчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти”, – написав він у Фейсбуці.

Лісовий висловив сподівання, що СБУ в рамках відкритого кримінального провадження дасть справедливу оцінку висловлюванням і діям уже колишньої викладачки Львівської політехніки.