Хронікерс

Гарячі українські новини

Лубінець звернувся до СБУ через скандал з оприлюдненням Фаріон даних проукраїнського студента з Криму

Фаріон опублікували персональні дани жителя Керчі, за яким прийшло російське ФСБ

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до СБУ через скандал з Іриною Фаріон, яка оприлюднила персональні дані студента з Керчі з проукраїнською позицією. Згодом за хлопцем прийшли російські спецслужби. Про це Лубінець написав у телеграм-каналі, передає Хронікерс.

“Народний депутат ВРУ 7 скликання мала б знати про важливість захисту персональних даних. Однак, ця людина публічно надала прізвище, ім’я, місце навчання хлопця, які дали змогу росіянам ідентифікувати цього студента. До того ж не є таємницею факт тиску окупаційної адміністрації у Криму на людей, які дотримуються проукраїнських поглядів. Про це також повідомляють і правозахисники, і медіа. Однак це не спинило Фаріон в умовах воєнного стану розголосити персональні дані хлопця. А це  може мати й вже має наслідки. Це не тільки втручання у приватне життя особи, але і спричинена  загроза особистої безпеки та життя студента”, – написав він

У зв’язку з фактом розголошення конфіденційної інформації Лубінець звернувся до Служби безпеки України для належного реагування! Аби дії громадянки України проаналізували належним чином і надали юридичну оцінку.