Хронікерс

Гарячі українські новини

Для збереження життя: У Львові онкохворій дівчині пришили ногу задом наперед

Унікальну операцію зробили в одній з клінік Львова

У Львові лікарі трьох міст виконали рідкісну операцію – ротаційну пластику. Аби зберегти функціональність ноги 18-річній дівчині з онкологією, хірурги видалили середню частину кінцівки, а нижню перевернули на 180 градусів і пришили задом наперед. Про це повідомляється на сторінці дитячої лікарні Святого Миколая у фейсбуку, передає Хронікерс.

У Юлі з Івано-Франківська діагностували рак кісток. Вона вдарилась ногою, звернулася до лікарів і після ретельного обстеження почула діагнозї. Дівчину почали лікувати місцеві онкологи Івано-Франківської дитячої обласної клінічної лікарні. Призначили шість сеансів хіміотерапії, однак вони не допомогли. Хвороба прогресувала і могла вбити юну дівчину.

Аби поборотися за якість життя дівчини та зберегти кінцівку максимально функціональною, свої зусилля об’єднали лікарі трьох міст: Івано-Франківська, Львова та Києва. Після декількох консиліумів вони вирішили провести рідкісну для Україну операцію.

вже повернулася до Івано-Франківська й продовжує хіміотерапію та боротьбу з недугою. Коли ж нога остаточно загоїться і в дівчини з’явиться більше сил, вона зможе займатися із фізичним терапевтом та розробляти ногу. Потім на Юлю чекає протезування.