Хронікерс

Гарячі українські новини

Хмельничанин, що зґвалтував власну онуку, сидітиме 15 років

Апеляційний суд залишив без змін рішення, яким 67-річного хмельничанина засуджено за вчинення сексуального насильства щодо власної онуки

Про це інформує пресслужба прокуратури Хмельницької області, передає Хронікерс.

Прокурори довели, що в 11-й день народження дитини дідусь запросив онуку до себе у кімнату під приводом подарувати гроші. Коли дівчинка зайшла, він зачинив двері та вчинив щодо неї сексуальне насильство.

Негідника викрила мати дівчинки, яка несподівано зайшла в кімнату. Вона і викликала правоохоронців. Згодом виявилось, що це був не перший випадок насильницьких дій сексуального характеру засудженого відносно онуки.

Вироком суду першої інстанції чоловікові призначено покарання у вигляді 15 років ув’язнення із занесенням його даних до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітніх.

Не погодившись із таким рішенням, захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу. Втім, апеляційний суд, перевіривши вирок в межах апеляційної скарги та заслухавши доводи прокурора, рішення суду першої інстанції залишив без змін, а апеляційну скаргу захисника – без задоволення.