Хронікерс

Гарячі українські новини

ДБР повідомило про підозру ексзаступнику голови правління банку “Фінанси і Кредит”

Колишньому заступнику голови правління банку “Фінанси та Кредит” повідомили про підозру в участі у злочинній організації та розтраті майже пів мільярда гривень

Про це повідомив Офіс генерального прокурора, передає Хронікерс.

За даними слідства, заступник голови правління банку оформив кредитні договори на підконтрольну лідеру злочинної організації юридичну особу, яка не мала обігових коштів та кредитної історії, а також будь-якого майна у власності.

Згодом змовники виготовляли зовнішньоекономічні контракти між підприємством та підконтрольними організатору компаніями-нерезидентами, після чого кошти перенаправлялись у підконтрольні олігарху компанії-нерезиденти для їх подальшої легалізації.

“За результатами протиправних дій з рахунків банку незаконно виділено понад 147 млн грн та 17 млн євро кредитних коштів. В подальшому їх фактично вивели з території України. Загальна сума незаконно виведених коштів становить майже пів мільярда гривень”, — зазначили в ОГП.

Власником банку “Фінанси та кредит” є підозрюваний у кількох кримінальних провадженнях олігарх Констянтин Жеваго, який наразі знаходиться у Франції.