Хронікерс

Гарячі українські новини

Дубінському вручено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією

За матеріалами ДБР народному депутату Олександру Дубінському вручено протокол про корупцію

Про це інформує пресслужба ДБР передає Хронікерс.

“Встановлено, що у серпні та жовтні поточного року народний обранець, реалізуючи свої повноваження, звернувся до МОЗ та до ДБР з депутатськими зверненнями, у яких порушувались питання, що становлять його приватний інтерес”, – розповіли в ДБР.

Зокрема, у своїх зверненнях він цікавився розглядом питання щодо видачі йому дозволу на виїзд за кордон, що є предметом кримінальної справи, де депутат виступає фігурантом. Також він намагався тиснути на слідство, вимагаючи здійснювати перевірки керівництва правоохоронних органів, які розслідують кримінальні провадження, в яких депутат виступає як підозрюваний.

Отримані від Державного бюро розслідувань докази стали достатніми для складання НАЗК протоколу про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Своїми діями народний депутат порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції” (не вчиняти та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів), за що ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).